Serveripõhine mängu spetsialist Itaalias eksponeerimiseks

Serveripõhine mängu spetsialist Itaalias eksponeerimiseks

Mängupõhine server on lahendus, mida video loteriide ja kasiinod kasutavad loterii videoterminalide ja elektrooniliste mänguautomaatide kasutamiseks või mis on kõige sagedamini tuntud kui mänguautomaadid. RootCasino See on äriettevõte, mis põhineb privaatse serveripõhises serveris, mis asub Iirimaa Dublinis. Betstone’il on praegu toimingud üle maailma ja esineb paljudes geograafilistes kohtades. Ettevõttel on otsene operatiivtegevus erinevate jurisdiktsioonide lahenduste pakkumisel.

Betstone on mitmete online-hasartmängude operaatorite hulgas, kes konkureerivad Itaalia turul, et näidata Enada 17-20 näitusel Itaalias Rimini näitusel. Avron Goss, Betstone’i direktor Tema firma edendamisel ütles: “Ettevõtjad peavad meeles pidama, et mitte kõik serveripõhised mängude pakkujad ei ole samad. Õige tarnija valimisel vaadake oma globaalset voolu, kogemusi ja sisu portfelli. Server partner Bailingil peaks olema sügav tehnika, turu teadmised ja sisu, samuti kogemused, mis aitavad Itaalia ettevõtjatel kiiresti ära kasutada ja rakendada turul.

Meie otsene kogemus, saada see õigus mitte ainult neutraliseerida probleeme hiljem, kuid võimaldada operaatoritel kiiresti kapitaliseerida turupotentsiaali. “Provider-põhine Game Server, mis võib näidata tõestatud tehnoloogilise globaalse kogemuse ja suurte sisu raamatukogude, mis suudavad pakkuda juurdepääsu on vastuvõtlikud Parem õnnestub kiiresti laieneva turul. Itaalia hasartmänguturg peaks kasvama 64 protsenti 61 miljardi euroni sel aastal.

Itaalia progressiivse seadusandliku reformidega interneti hasartmängude konkurentsi kohta soojendab kiiresti. On tuvastatud, et kõik SBG-pakkujad ei suuda Itaalia ettevõtjatele kolme põhielementi pakkuda selle turu täielikult ärakasutamiseks.

SBG on praktiline lahendus paljudele internetile, mis põhinevad hasartmängude operatsioonidel, mis pakuvad muu hulgas kohandamist mängijate profiilide kasutamise kaudu, samuti reaalajas jälgida terminali mängimise ja mängutehingute ja kõrgema turvalisuse taseme Logic mängu ja juhusliku numbri generaatorit ei saa manipuleerida üksikute mängude terminalide juures. Itaalia mänguturg on küps ja valmis entusiasti ettevõtetele, kellel on kogemusi ja pakuvad kvaliteetset toodet.